Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Ford Mondeo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Ford Mondeo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD MONDEO 1.8TDCi ECOnetic 2009G***92KW-125KS*** PERFEKTNO

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 12:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Струга

Ford Mondeo

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Крива Паланка

Ford Mondeo 1.8TDDi 115ks - 2002

1 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 07:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Битола

Ford Mondeo 2007 dizel

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 20:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Mondeo

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 08:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo 2.0 TNG

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Крива Паланка

FORD MONDEO 2.0tdci 103KW AVTOMATIK PERFEKT AUTO

8 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 10:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Mondeo 2007 benzin i plin

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр. 05:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Ford Mondeo

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр. 18:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo 2013 2.0 TDCI

8 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:26 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo

4 350 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 11:39 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ford-Mondeo 2.0benzin+plin

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 11:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Се продава Ford Mondeo 2002г

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 мар. 14:11 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 19:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD MONDEO 2.0 TDCI EDITION LINE KUPEN MK-21

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
26 фев. 15:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Mondeo 1.6 dizel

8 490 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
23 фев. 19:54 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Радовиш

Ford mondeo

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
23 фев. 00:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo Trend +

14 950 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
12 фев. 17:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD MONDEO 2.0 TDCI 180 KS TITANIUM PANORAMA

14 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
09 фев. 17:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Битола

Ford Mondeo 2.0 -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 01:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гостивар

FORD MONDEO 2.0 TDCI

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 01:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гостивар

FORD MONDEO 2.0 TDCI

140 000 МКД

30 јан. 23:31 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Кичево

Ford Mondeo 2.0 TDCI 2007

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 09:17 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo

15 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 19:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford mondeo

1 МКД

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
07 јан. 16:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Mondeo

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Mondeo

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 21:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MONDEO 2.0 TDCI 2008 GOD FUL OPREMA OD MKD ODLICNO

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 10:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo, 2016 godina, 1.5 TDCI

13 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 12:43 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Струга

Prodavam /zamenam

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
19 ноем. 12:26 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Македонски Брод

Ford Mondeo 1.8 16v 115 ks plin/benzin

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 22:51 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo 2.0 TDCI Automatik Full oprema

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 22:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Mondeo - Ne e uvoz

14 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт. 23:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD MONDEO 2017

15 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 02:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava i menuva

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 08:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
10 окт. 19:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

FORD MONDEO

Година: 2017
Километража: 0 - 4 999
06 окт. 20:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Кавадарци

ITNO se prodava Ford Mondeo prv sopstvenik 85.000 realni km.

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
02 окт. 21:27 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo, 2016 godina, 1.5 TDCI, 88kw, 120ks

13 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 08:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Струмица  ·  Василево

Ford Mondeo 1996 benzin plin

1 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
16 септ. 11:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Радовиш

Ford Mondeo 2.0 TDCi 2003 domakinski odrzuvano

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 септ. 22:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

Ford-Mondeo 4X4 2.0 TDCI 150ks

16 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 08:10 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo 2.0 TDCI

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 15:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово  ·  Теарце

Ford mondeo

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
26 авг. 19:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Куманово

Автомобил

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 12:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Mondeo 2.0TDI 2004

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford mondeo karavan 2.0 tdci 2006 god. Full oprema

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 22:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford mondeo

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 06:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам Ford Mondeo 2.5 (прв газда )

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Ford Mondeo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации