Македонски | Shqip | English |

Nissan | Делчево | Возила | Автомобили

Nissan , 4
31 мај 17:31 ,

Nissan Almera

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
09 мај 22:09 ,

Nissan X-trail

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
11 мар. 11:43 ,

Nissan X trail

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 09:24 ,

Nissan Terrano 2.7 Tdi -98

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999

  • Nissan micra во категорија Автомобили
  • nissan во категорија Автомобили
  • Nissan во категорија Автомобили
  • nissan во категорија Автомобили
  • nissan во категорија Автомобили
  • Nissan qashqai во категорија Автомобили
  • Nissan во категорија Автомобили
  • nissan во категорија Автомобили
  • Nissan во категорија Автомобили
  • Nissan во категорија Автомобили

Кон почеток