Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat Stilo | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat Stilo | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јан. 13:55 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 14:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 21:32 , ,

Се продава FIAT STILO

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 19:11 , ,

Fiat Stilo 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:33 , ,

Fiat Stilo -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
17 фев. 12:44 , ,

Fiat Stilo -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 08:27 , ,

Fiat Stilo -02

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
01 авг. 19:22 , ,

Fiat Stilo pali vozi

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 12:08 , ,

Fiat Stilo

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 18:07 , ,

Fiat Stilo 1,9 JTD -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 12:33 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 15:58 , ,

Fiat Stilo 1.9JTD

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 20:00 , ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
30 дек. 11:57 , ,

Fiat Stilo -04 vo Odlicna Sostojba

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 11:45 , ,

Fiat Stilo 1.6 benzin/plin -04 Top Sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 12:29 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 17:03 , ,

Fiat Stilo 1.8 benzin atest plin

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 08:12 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 23:19 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 06:56 , ,

Fiat Stilo

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 20:41 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 20:27 , ,

FIAT STILO 1.9JTD 115ks

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 22:35 , ,

Fiat Stilo 1.9JTD 115ks AUTO PLAC PIT STOP

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
17 дек. 15:00 , ,

Fiat Stilo -03

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
16 дек. 02:03 , ,

FIAT STILO -03 Itno

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
14 јул. 12:18 , ,

FIAT STILO 1.9 JTD -03 FUL AUTO FASHION GROUP

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
13 мај 23:23 , ,

FIAT STILO 1.9 JTD 116 KS GERMANIA 5 VRATI-01

2 799 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 23:07 , ,

Fiat Stilo 1.9JTD 115ks -03 AUTO PLAC PIT STOP

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 14:08 , ,

FIAT STILO 1.9 JTD FULL -03 AUTO FASHION GROUP

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 мар. 01:56 , ,

Fiat Stilo 1.6 16v -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat Stilo | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации