Македонски | Shqip | English |

Audi a4 1.9 | Гевгелиjа | Возила | Автомобили

Audi , 6
18 јан. 00:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 23:01 , ,

AUDI A4 1.9 TDI ITNO

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 22:54 , ,

Audi A4 1.9 96kw perfektna

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 10:12 , ,

Audi A4 1.9tdi 131 ks kako nova -03

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 01:02 , ,

Audi A4 1.9 TDI 90ps -97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 13:17 , ,

Audi A4 1.9 TDI -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

Слични пребарувања

Audi a4 1.9 Audi a4 1.9 Audi a4 1.9 Audi a4 1.9 Audi a4 1.9tdi

Кон почеток