Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Ford , 19

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford mondeo,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford mondeo | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 окт. 12:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava Ford Mondeo 2.0 tdci

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 15:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Ford Mondeo 1.8 td

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: > 500 000
17 јун. 11:19 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo karavan 1993

40 000 МКД

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
05 фев. 20:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
08 мај 21:03 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford monde 2.0 tdci karavan

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 14:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo 1.8 TDI -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: > 500 000
11 апр. 09:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Ford Mondeo avtomatik

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
04 мар. 11:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Ford Mondeo

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 11:00 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Ford Mondeo

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 10:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

FORD MONDEO 2.0 TDI

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 19:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 18:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCI 131hp -02

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 22:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo 2.0tdci 131ks 6 brzini+kozen enterier

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 13:43 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo Karavan 1.9 TDI -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
22 мар. 05:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo 2.0 tdci -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
29 дек. 18:51 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
25 ноем. 17:46 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

FORD MONDEO 1.8 TD 66KW -00

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
30 авг. 18:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo full oprema -02

2 790 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 10:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Mondeo -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford mondeo | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации