Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кичево

Fiat , 12
Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 јан. 20:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Кичево

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 55KW 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 17:51 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat punto 1.4

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 20:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto benzin 2005

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
09 јул. 00:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto 1.1 1998

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 15:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat punto

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 02:12 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Se prodava fiat punto

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 16:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto 1.3 Disel

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
04 дек. 08:32 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 20:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Кичево

Opel Frontera

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 13:59 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto 1.2 kabrio

1 000 ЕУР Price Reduced

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
18 мај 23:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto 1.3 multijet

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 15:14 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево

Fiat Punto

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 17:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кичево  ·  Осломеј

Fiat Punto 1.8 hgt -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Fiat punto in category Автомобили | Opel | Kadett
  • Fiat punto in category Возила
  • fiat punto in category Автомобили | Honda | Civic
  • Fiat punto in category Автомобили | Honda
  • Fiat punto in category Автомобили | VW Volkswagen | Fox
  • Fiat punto in category Автомобили | Mercedes-Benz | A 150 | А-класа
  • fiat punto in category Автомобили | Renault | Kangoo
  • Fiat punto in category Автомобили | Honda | Jazz
  • Fiat Punto in category Автомобили | Fiat | 500 Abarth
  • fiat punto in category Автомобили | Fiat | 500

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации