Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Lada , 6
Opel , 2
Fiat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор LADA NIVA,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: LADA NIVA | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 20:56 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Струмица

Lada Niva 4x4 1.7i -04

Година: 2004
Километража: 45 000 - 49 999
05 окт. 13:50 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Струмица

Lada Niva

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 09:48 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Струмица

Lada Niva so atestiran plin

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 13:50 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Струмица  ·  Ново Село

Lada niva

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
21 окт. 00:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Combo  ·  Струмица  ·  Василево

Opel Combo

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
16 септ. 19:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Combo  ·  Струмица  ·  Василево

Opel Combo

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
04 ноем. 17:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Струмица  ·  Василево

Pick up Fiat Fiorino 17dizel

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
08 авг. 12:34 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Струмица

Lada Niva -04

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
04 дек. 09:14 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Струмица

Lada Niva -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување LADA NIVA | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации