Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Моторцикли (над 50cc) | KTM | Super Duke

31 мар. 23:33 ,

Ktm Duke 125

2 200 ЕУР

Година: 2014
05 јул. 14:01 , ,

KTM Duke

3 500 ЕУР

Година: 2016
23 авг. 02:04 ,

KTM Super Duke

400 ЕУР

Година: 1998
Кон почеток