Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | Virago

18 септ. 12:27 ,

Yamaha Virago 125

2 150 ЕУР

Година: 1997
15 јун. 11:05 , ,

Yamaha Virago 250cc

99 000 МКД

Година: 1989
24 јун. 13:49 ,

Chopper Yamaha Virago

Година: 1983
12 мај 00:16 ,

Yamaha Virago

3 000 ЕУР

Година: 1996
08 апр. 11:46 , ,

Yamaha Virago

Година: 1990
Кон почеток