Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на чопери, custom мотори од разни брендови

Adly , 1
Aixam , 1
Aprilia , 7
BMW , 1
Daelim , 2
Honda , 39
Kawasaki , 13
Keeway , 21
Kymco , 1
Lifan , 24
Suzuki , 19
Vespa , 1
Yamaha , 35

Голем избор на нови и половни чопери / custom chopper за сечиј вкус. Огласи за продажба на чопери од различни брендови, цена и година на производство. Пронајдете ја најприфатливата понуда за Вас на Пазар3.мк!

23 јун. 13:04 ,

Hamachi vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 2020
17 јун. 12:38 ,

Se prodava coper redizajn unikaten

1 000 ЕУР

Година: 2007
13 јун. 14:42 , ,

Vulkan ВН 900

4 700 ЕУР

Година: 2007
09 јун. 08:47 ,

Xingyue 150cc chopper

1 000 ЕУР

Година: 2008
07 јун. 12:45 ,

Kawasaki Eliminator 252

1 950 ЕУР

Година: 2004
04 јун. 09:45 ,

Yamaha MT 01

10 000 ЕУР

Година: 2006
02 јун. 02:48 ,

Suzuki intruder vs1400cc custom

11 500 ЕУР

Година: 1996
30 мај 17:48 ,

HARLEY DAVIDSON 883 IRON

13 299 ЕУР

Година: 2017
10 мај 11:51 ,

Lifan 2010

Година: 2010
03 мај 09:36 ,

Honda Shadow 600cc

2 500 ЕУР

Година: 1995
26 јан. 20:19 ,

Honda Shadow Kostumiran

3 500 ЕУР

Година: 1989
29 ноем. 18:30 ,

Harley Davidson Rocker C

18 000 ЕУР

Година: 2009
26 окт. 10:03 ,

XVS Drag Star 1100A

5 100 ЕУР

Година: 2001
03 окт. 19:47 ,

Otkup na motori

Година: 1995
28 септ. 10:37 ,

Keeway Superlight 175

1 499 ЕУР

Година: 2008
13 септ. 01:46 , ,

Crow 250

450 ЕУР

Година: 2007
28 авг. 18:57 , ,

Yamaha virago 750

1 500 ЕУР

Година: 2001
01 авг. 11:42 , ,

Regal Raptor 250 cc

1 000 ЕУР

Година: 2009
22 јул. 18:45 ,

Yamaha Virago 750

Година: 1995
24 јун. 13:28 , ,

Yamah Stryker 2014

14 000 ЕУР

Година: 2014
04 јун. 13:07 ,

Motor Lifan 250cc

1 350 ЕУР

Година: 2010
03 јун. 14:24 ,

Motor Choper Daelim 125cc

650 ЕУР

Година: 2008
22 апр. 20:57 ,

Harley Davidson V-Road Carbon 2020

45 000 ЕУР

Година: 2010
14 апр. 19:08 , ,

Keeway Cruiser 250

1 200 ЕУР

Година: 2007
08 апр. 21:10 ,

Aprilia Red Rose

650 ЕУР

Година: 1993
20 фев. 20:23 , ,

Odlicna ponuda

6 500 ЕУР

Година: 2020
12 фев. 10:12 , ,

Honda Rebel 500 abs

6 500 ЕУР

Година: 2020
28 јан. 20:01 , ,

Motor50cc

200 МКД

Година: 2013
13 јан. 13:48 ,

Chopper Kymco Venox

2 300 ЕУР

Година: 2008
07 јан. 05:47 ,

Lifan

555 555 ЕУР

Година: 2008
26 дек. 05:39 , ,

Se prodava

400 ЕУР

Година: 2006
26 дек. 05:39 , ,

Se prodava

400 ЕУР

Година: 2006
07 дек. 07:38 ,

Yamaha Virago Fabrika

2 050 ЕУР

Година: 1998

Продажба на чопери / custom chopper на Пазар3.мк


Чоперите или т.н. custom chopper моторцикли се можеби и најспецифичниот вид на моторцикл токму поради нивниот изглед и специфичниот стил на изработка кој може да биде направен од обичен мотор, или модифициран, изграден од "нула". Најпознати чопери се моделите од брендот Harley-Davidson кој се продава и на Пазар3.мк.Други брендови на чопери / cutome chopper моторцикли кои се огласуваат на Пазар3 се и BMW, Aprilia, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Suzuki, Yamaha и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации