Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Струга

Aprilia , 6
Baotian , 1
Benelli , 1
BMW , 1
BRP , 1
Cagiva , 1
Ducati , 1
Generic , 1
Honda , 18
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Kawasaki , 6
Keeway , 3
Kymco , 2
MV Agusta , 3
Piaggio , 5
Shineray , 2
Suzuki , 5
SYM , 1
Triumph , 1
Vespa , 1
Yamaha , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 септ. 10:28 Скутер , Струга

Kewayy

400 ЕУР

Година: 2007
26 мај 20:06 Скутер , Струга

125 cc

Година: 2006
27 апр. 09:31 Скутер , Струга

Harley Davidson nov

40 000 ЕУР

Година: 2017
17 мар. 19:08 Скутер , Струга

Keeway ARN 2007

400 ЕУР

Година: 2007
14 мар. 15:15 Друго , Струга

Motorna sanka

5 200 ЕУР

Година: 2009
28 ноем. 06:31 Туринг , Струга

Harley Davidson Forty Eight 48

16 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
19 авг. 01:02 Спортски , Струга

Suzuki gsxr k9 600

5 900 ЕУР

Година: 2009
23 јун. 16:54 Спортски , Струга

Honda

1 ЕУР

Година: 2006
20 апр. 09:03 Спортски , Струга

Suzuki GSX-R 600cc

5 750 ЕУР

Година: 2009
13 апр. 23:24 Крос/Ендуро , Струга

Se prodava Kawasaki KMX 125 2t

800 ЕУР

Година: 1990
02 мар. 20:50 Скутер , Струга

Aprilia sr125

200 ЕУР

Година: 2003
10 авг. 21:59 Скутер , Струга

Aprilia SR50

1 950 ЕУР

Година: 2019
10 мар. 20:21 Chopper/Custom , Струга

Kawasaki vn 1500 cc

3 000 ЕУР

Година: 1982
15 ноем. 16:48 Крос/Ендуро , Струга

KAWASAKI KXF 450 2012

3 100 ЕУР

Година: 2012
05 јул. 17:17 Моторцикли (над 50cc) , Струга

Sym joymax 250cc

1 600 ЕУР

Година: 2007
24 јул. 15:19 Спортски , Струга

Honda CBR 600

8 500 ЕУР

Година: 2012
04 јул. 12:27 Спортски , Струга

Kawasaki Z750

Година: 2008
02 јул. 10:45 Спортски , Струга

DUCATI MONSTER 696

3 200 ЕУР

Година: 2010
25 фев. 19:58 Друго , Струга

Karting bagi Honda

250 ЕУР

Година: 1999
24 септ. 14:49 Крос/Ендуро , Струга

Honda CBR 1000

3 800 ЕУР

Година: 2004
27 јун. 21:48 Со четири тркала/ATV , Струга

Motor

1 600 ЕУР

Година: 2007
15 јун. 13:22 Chopper/Custom , Струга

Aprilia

1 500 ЕУР

Година: 1998
24 мај 12:44 Скутер , Струга

Skuter Piaggio Classic

820 ЕУР

Година: 2002
24 мај 12:32 Скутер , Струга

Skuter Piaggio Classic

820 ЕУР

Година: 2002
23 мај 21:13 Скутер , Струга

Skuter Piaggio Beverly

820 ЕУР

Година: 2002

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации