Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:51
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Кавадарци

Se prodava mercedes vito

3 300 ЕУР


Вчера 17:51 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Кавадарци

Se prodava mercedes vito

3 300 ЕУР

04 апр. 19:12 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Кавадарци

MAN TGX 18.440 EURO 6

04 апр. 05:11 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Кавадарци

Volvo Fh 500

15 мар. 14:51 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Кавадарци

Volvo FH 460 i Langedorf kipper 25m3

1 ЕУР

12 мар. 17:37 Виљушкар и ракување со товар  ·  Кавадарци

JUNGHEINRICH TFG320

10 000 ЕУР

05 фев. 16:12 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Krone  ·  Кавадарци

Poluprikolka Krone

6 300 ЕУР

29 дек. 20:16 Резервни делови  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Se prodava furgon i rampa

09 дек. 22:46 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Кавадарци

DAF XF 460 2015 god.

09 дек. 14:08 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  420  ·  Кавадарци

Volvo vlekac so prikulica

15 000 ЕУР

05 ноем. 23:10 Градежни машини  ·  Кавадарци

Bager KOMATSU PC70-8

35 000 МКД

29 окт. 13:39 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Kiper 4osovinec 41440 firma MAN

30 авг. 18:10 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  811  ·  Кавадарци

Se prodava kamion Mercedes 811

1 ЕУР

27 авг. 11:54 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  10-13  ·  Кавадарци

Mercedes-Benz Actros 1845

31 000 ЕУР

25 авг. 00:12 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.420  ·  Кавадарци

Scania 124-420

1 ЕУР

15 авг. 00:21 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Кавадарци

MAN TGX 18.440 euro6

09 авг. 22:04 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Кавадарци

Tamce tam2001

1 600 ЕУР

29 јун. 15:30 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Кавадарци

Mercedes Atego

1 250 ЕУР

01 јун. 13:50 Виљушкар и ракување со товар  ·  Кавадарци

Viluskar Jungheirich

708 000 МКД

31 мај 10:41 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Кавадарци

se prodava

16 апр. 17:21 Авто плац Градежни машини  ·  Кавадарци

Utovarna Liebherr 574

27 000 ЕУР

24 мар. 20:10 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.460  ·  Кавадарци

Man 18 460 eur 3

15 мар. 12:35 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Кавадарци

MAN TGX 440 Euro 6

10 мар. 16:15 Градежни машини  ·  Кавадарци

Transportna traka guma

13 фев. 17:26 Патнички возила  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Кавадарци

Fiat Scudo 2010 2.0Multijet

12 фев. 13:32 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Кавадарци

Gumi za tandem prikolki

100 ЕУР

02 јан. 13:31 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Volkswagen LT 35

5 000 ЕУР

28 дек. 09:37 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Кавадарци

MAN 41.403 moze zamena

30 000 ЕУР

25 дек. 06:05 Резервни делови  ·  Кавадарци

Webasto vebasto servis

21 дек. 22:16 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Кавадарци

Volvo FH-460 euro6

16 дек. 19:30 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Кавадарци

Volvo 440 I PRIKOLKA SCHMITZ

2 ЕУР Намалена цена

07 дек. 17:29 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Poluprikolka kiper

23 авг. 19:42 Резервни делови  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Polumotor DAF 430

21 авг. 17:35 Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Кавадарци

peugeot bokser

7 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации