Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 дек. 22:42 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikend kuka KOZJAK

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
10 мај 10:46 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo s.Belica

Број на соби: 3
09 јан. 14:18 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo s. Samakov

Број на соби: 6
Површина: 200
16 дек. 19:49 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod karabina

Број на соби: 5
Површина: 150
29 септ. 14:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Makedonski Brod 81m2 kat so 850m2 plac

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 22:52 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikend Kuka naselba Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
24 окт. 13:03 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Se prodava na KOZJAK

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 септ. 13:43 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikendica vo blizina na Kozjak

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 мај 19:49 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo selo Slatina Makedonski Brod

2 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
29 апр. 11:26 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

Број на соби: 7
07 мај 21:59 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka

Број на соби: 7
23 мар. 18:00 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Nova kuka 500 m2

50 МКД

Број на соби: 7
21 јан. 12:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Belica

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 јул. 12:56 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

Број на соби: 6
06 мај 21:10 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

Број на соби: 6
16 јул. 19:42 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikend kuka nad ezero Kozjak

Број на соби: 5
Површина: 180
15 јун. 14:22 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikend kuka s Blizansko Kozjak

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 мај 15:10 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Se prodava vikendica !

5 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
29 јан. 14:51 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo s Samokov

60 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
01 окт. 00:44 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikendica Vo Belica

Број на соби: 5
Површина: 90
01 авг. 14:05 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikend kuka vo Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
02 апр. 22:14 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

30 000 ЕУР

Број на соби: 8
05 мај 15:52 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikendicka vo Breznicka naselba

Број на соби: 3
13 окт. 18:38 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikendica od 56m2 na Kozjak

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации