Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 18:33 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava nova Kuka vo Strumica naselba Sofilar

1 ЕУР

Број на соби: 8
18 апр. 08:53 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Куќа во Владевци

Број на соби: 4
15 апр. 15:26 Куќи/Вили  ·  Струмица

Dvokatna kuka

108 000 ЕУР

Број на соби: 8
10 апр. 21:08 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа во Струмица

Број на соби: 8
Површина: 200
29 мар. 18:42 Куќи/Вили  ·  Струмица

se prodava kuka

Број на соби: 6
29 мар. 15:28 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 40
21 мар. 20:35 Куќи/Вили  ·  Струмица

Besplatno!!! Karabina vo centarot na Stumica!!!

Број на соби: 3
20 мар. 10:29 Куќи/Вили  ·  Струмица

Куќа во Струмица / Kukja vo Strumica

Број на соби: 5
Површина: 100
19 мар. 12:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

нов двособен стан с56- 61м2

850 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 09:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

нов двособен стан 8 - 57м2

850 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 09:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 10-71м2

850 ЕУР

Број на соби: 3
06 мар. 23:03 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka vo Vasilevo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 мар. 23:27 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka vo Vasilevo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 фев. 16:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 6 BS - 54m2

850 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 09:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 5 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
14 фев. 17:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan -4 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
14 фев. 16:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 2 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
14 фев. 16:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan -3 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
12 фев. 22:07 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava kuka,cena po dogovor

1 МКД

Број на соби: 5
08 фев. 16:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 360m2 vo Strumica

Број на соби: > 10
30 јан. 14:13 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа со дворно место

1 МКД

Број на соби: 3,5
26 јан. 12:55 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се издава стан, спремен за вселување

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
28 дек. 17:36 Куќи/Вили  ·  Струмица

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKA

Број на соби: 2,5
Површина: 70
27 дек. 11:20 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 200m2 vo centar na Strumica

Број на соби: 7
Површина: 200
24 дек. 20:02 Куќи/Вили  ·  Струмица

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Број на соби: 2,5
Површина: 60
19 дек. 09:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se bara plac

13 дек. 21:43 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Ново Село

Издавам приземје

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 100
13 дек. 16:43 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka 120m2 vo Strumica

Број на соби: 4
12 дек. 09:33 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava

25 000 ЕУР

Број на соби: 7
03 ноем. 12:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

61 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Површина: 130
14 окт. 21:20 Куќи/Вили  ·  Струмица

Вила со базен во с.Габрово,Струмица

6 000 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
04 окт. 19:06 Куќи/Вили  ·  Струмица

SE IZNAJMUVAT DVA SPRATA

Број на соби: 6
27 септ. 18:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nova kuka vo Strumica

220 000 ЕУР

Број на соби: 10
27 септ. 14:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica kaj ucilisteto Dimitar Vlahov

130 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
22 септ. 12:57 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: > 10
19 септ. 21:28 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се изнајмува спрат од куќа

Број на соби: 3
Површина: 100
08 септ. 12:08 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава

Број на соби: 8
Површина: 200
15 авг. 17:25 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа со дворно место

Број на соби: 5
04 авг. 11:07 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava vila

Број на соби: 4
27 јул. 17:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

KUKA VO STRUMICA

Број на соби: 9
15 јул. 11:26 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа

Број на соби: 5
Површина: 140
10 јул. 19:08 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава

Број на соби: 7
Површина: 200
26 јун. 08:37 Куќи/Вили  ·  Струмица

Sprat od kuka vo strog centar na gradot

Број на соби: 4
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации