Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор plac,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: plac | Сите | Плацови/Ниви и фарми | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 фев. 16:48
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

prodavam plac

1 ЕУР


28 фев. 12:32 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac so markica

78 ЕУР

28 фев. 12:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac vo Sopiste

50 ЕУР

27 фев. 17:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Imot vo Cardaklija

27 фев. 12:38 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac.vo Ajvatovci

1 МКД

27 фев. 10:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

20 ЕУР

26 фев. 17:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plac Stopanski dvor

68 ЕУР

26 фев. 17:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

PLAC

25 000 ЕУР

26 фев. 15:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac 1515m2 na glavna ulica kon Mralino

60 000 ЕУР

26 фев. 14:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Prodavam pozadi potok gradinkata

153 000 ЕУР

26 фев. 10:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava plac od 1000m2

350 ЕУР / месечно

26 фев. 09:37
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово  ·  Теарце

Plac vo s. Slatina

26 фев. 08:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Plac od 1600m2

40 ЕУР

25 фев. 17:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Plac vo Dracevo pat za Kitka Markov Rid

40 ЕУР

25 фев. 14:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Plac od 880m2 vo Tetovo

62 000 ЕУР

24 фев. 10:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo gradezna zona vo Mralino Skopje 5.395m2

30 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување plac | Сите | Плацови/Ниви и фарми | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • plac во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • placevi во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • plac во категорија Викендици
  • plac во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • plac vo mavrovo во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • plac во категорија Автомобили | Audi | TT
  • plac во категорија Автомобили | Fiat
  • Plac во категорија Мебел/Инвентар и Уредување
  • plac во категорија Викендици
  • Plac mavrovo во категорија Бараки и Гаражи

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации