Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zemjiste,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zemjiste | Сите | Плацови/Ниви и фарми | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 12:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес  ·  Чашка

Prodavam gradezno zemjiste vo Caska

1 ЕУР

25 фев. 17:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Plac vo Dracevo pat za Kitka Markov Rid

40 ЕУР

13 фев. 08:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Gradezno zemjiste vo Gorno Sonje

50 ЕУР

10 фев. 14:05 Плацови/Ниви и фарми  ·  Радовиш

Se prodava plac 1/2 od KP 4846

1 ЕУР

06 фев. 13:56 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plac vo Stopanski dvor 306 m2

18 500 ЕУР

27 јан. 13:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva vo Gorno Lisice posle prugite od 2600m2

15 јан. 04:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

prodavam gradezen plac

22 000 ЕУР

09 јан. 13:46 Плацови/Ниви и фарми  ·  Охрид

Gradezno zemjiste

09 јан. 08:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gradezno zemjiste

50 ЕУР

02 јан. 19:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

PRODAVAM PLAC VO STOPANSKI DVOR

27 000 ЕУР Намалена цена

25 дек. 01:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Plac pintija kisela voda

55 ЕУР

24 дек. 12:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Se prodava gradezno zemjiste

10 000 ЕУР

18 дек. 10:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Охрид

Atraktivno zemjiste

27 ЕУР

12 дек. 20:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM PlAC

60 ЕУР

09 дек. 13:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava plac na ljubotenski pat

120 000 ЕУР

06 дек. 20:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Прилеп

Prodazba na niva

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zemjiste | Сите | Плацови/Ниви и фарми | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации