Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zamena,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zamena | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мај 12:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs kuka od 120m2 nas Vidobista renovirana

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
01 мар. 15:48 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan , moze i zamena

1 300 ЕУР

Број на соби: 5
24 јан. 19:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Kukja vo Velgosti,128m2,priz i kat

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 јан. 13:47 Станови  ·  Охрид

Nov stan Ohrid

1 290 МКД

Број на соби: 3
20 септ. 08:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Ohrid Centar 2 garsonjeri 29m2 i 40m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
12 авг. 14:39 Станови  ·  Охрид

ZAMENA ZA KUKA VO OHRID

Број на соби: 1
12 дек. 12:41 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid mozna zamena za stan vo Bitola

Број на соби: 3
10 авг. 18:16 Станови  ·  Охрид

Stan od 55m2 vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 јул. 08:24 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid 55m2

Број на соби: 3
19 мар. 16:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan zad trgovski Leptokarija zamena za Ohrid

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 мар. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Opremen stan vo Ohrid vo blizina na Biljanini Izvori

49 500 ЕУР

Број на соби: 3
24 дек. 09:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

1 070 ЕУР

Број на соби: 3
25 окт. 14:07 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan vo Ohrid ili zamena za vo Struga

Број на соби: 2
07 дек. 18:50 Станови  ·  Охрид

Se kupuva stan garsonjera

28 ноем. 19:31 Станови  ·  Охрид

Stan vo Centar Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 90
22 авг. 00:01 Станови  ·  Охрид

Namesten stan vo Ohrid

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 авг. 01:41 Станови  ·  Охрид

Ednosoben stan 1kat lift

39 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 фев. 20:20 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid moze i za zamena

Број на соби: 2
12 јан. 19:48 Станови  ·  Охрид

3 Soben stan 67m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
10 јан. 18:25 Станови  ·  Охрид

Sprat od kuka vo Ohrid moze zamena

Број на соби: 3,5
Површина: 60
05 ноем. 23:19 Станови  ·  Охрид

Stan od 65m2 vo naselba Hristo Uzunov Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 2,5
04 ноем. 11:58 Станови  ·  Охрид

Sprat od kuka vo Ohrid moze zamena

Број на соби: 3,5
29 септ. 15:57 Станови  ·  Охрид

NOV NEVSELEN STAN VO STROG CENTAR OHRID POVOLNO

125 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 авг. 12:37 Станови  ·  Охрид

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA STAN VO OHRID 80m2

Број на соби: 4
13 мар. 22:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

САНРАЈС Stan 65m2 1 kat na Turist kaj hotel Donco

39 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 септ. 13:44 Станови  ·  Охрид

Stan od 55m2 vo Ohrid moze zamena za vo Skopje

44 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 14:06 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid

48 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 септ. 12:07 Станови  ·  Охрид

Stan od 54m2 vo Sv Stefan do hotel Belvedere

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 16:29 Станови  ·  Охрид

STAN VO CENTAR VO OHRID

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
18 фев. 22:23 Станови  ·  Охрид

Stan od 67m2 vo Ohrid zamena za stan vo Tetovo

Број на соби: 3
13 дек. 19:55 Станови  ·  Охрид

Stan od 50m2 vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
01 дек. 17:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

ЧОЈС Cetvorosoben stan kaj KAM zamena za Skopje

73 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 ноем. 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo Pestani zamena za stan vo Ohrid

30 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
13 окт. 09:50 Станови  ·  Охрид

LAGADIN LUX APARTMAN 90m2 na Ezero

Број на соби: 3
Површина: 90
16 септ. 11:10 Станови  ·  Охрид

Stan od 76m2 vo Ohrid moze zamena

Број на соби: 3,5
15 септ. 20:06 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid moze i zamena za stan vo Skopje

Број на соби: 2
29 јун. 14:45 Станови  ·  Охрид

Nov stan od 75m2 vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 јун. 10:29 Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
07 јун. 14:33 Станови  ·  Охрид

Stan od 53m2 vo Ohrid

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 мај 17:11 Станови  ·  Охрид

Nov namesten stan vo Ohrid zamena za vo Stip

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 17:56 Станови  ·  Охрид

NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO OHRIDATI

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 мај 10:02 Станови  ·  Охрид

Stan od 85m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
11 мај 11:20 Станови  ·  Охрид

Stan od 53m2 vo Skopje

46 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 апр. 08:15 Станови  ·  Охрид

STAN 68M2 VO OHRID MOZE ZAMENA ZA POMAL STAN

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 18:23 Станови  ·  Охрид

Stan od 40m2 vo Ohrid moze zamena

Број на соби: 1
24 мар. 14:25 Станови  ·  Охрид

Stan na Biljanini Izvori od 45m2+15m2 garaza

Број на соби: 2
06 мар. 17:55 Станови  ·  Охрид

STAN VO OHRID MOZE ZAMENA ZA SKOPJE

Број на соби: 2
19 фев. 20:08 Станови  ·  Охрид

Stan od 44m2 vo Ohrid

Број на соби: 2
18 фев. 23:21 Станови  ·  Охрид

Baram Garsoniera zamena so kola i kesh pari

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zamena | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

zamena Zamena zamena zamena zamena zamena Zamena zamena Zamena zamena

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации