Македонски | Shqip | English |

Прилеп | Живеалишта | Станови

Вчера 12:34 ,

Stan od 71m2 vo Prilep

49 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 јул. 22:20 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4
03 јул. 18:04 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4
03 јул. 14:11 ,

Trosoben prosiren stan vo Prilep

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
26 јун. 10:20 ,

Se izdava stan od 60m2 vo naselba Tocila 1 Prilep

Број на соби: 2,5
Површина: 60
22 јун. 17:19 ,

Se izdava stan vo Prilep

Број на соби: 3
Површина: 70
18 јун. 16:03 ,

SE IZDAVA NOV STAN

Број на соби: 3
Површина: 70
17 јун. 10:02 ,

Se iznajmuva luksuzno opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 јун. 19:28 ,

Se izdava stan vo centarot na Prilep

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
09 јун. 00:49 ,

Se iznajmuva stan vo Tocila Prilep

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
04 јун. 13:18 ,

Se izdava prizemje od kuka vo centar na Prilep

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
18 мај 17:23 ,

Trosoben stan

34 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
09 мај 14:08 ,

Se izdava namesten Stan vo Kisela Voda 36m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 мај 01:15 ,

Спрат од куќа

Број на соби: 4
Површина: 80
02 мај 18:52 ,

se izdava prazen stan vo strog centar

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 апр. 13:07 ,

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO TOCILA

6 200 МКД / месечно

Број на соби: 2
20 апр. 15:56 ,

STAN i KUKA

Број на соби: 2
Површина: 50
17 апр. 22:25 ,

Se prodava

26 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 апр. 18:12 ,

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN vo CENTAR

Број на соби: 3
30 мар. 15:56 ,

Se iznajmuva stan vo Prilep

Број на соби: 2
Површина: 80
10 фев. 23:16 ,

Stan od 60m2 vo centarot na Prilep

Број на соби: 3
Површина: 60
26 јан. 21:02 ,

Stan vo Prilep

46 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 јан. 22:25 ,

Se iznajmuva stan vo Prilep od 60m2

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
18 јан. 20:00 ,

Se izdava stan od 60m2

Број на соби: 2
Површина: 60
06 јан. 15:43 ,

Se Izdava Apartman vo Prilep pod Markovite Kuli

Број на соби: 2
Површина: 50
04 јан. 14:28 ,

Stan vo centar na Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
29 ноем. 18:41 ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
14 ноем. 11:40 ,

Stanovi pod kirija vo strog Centar

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 ноем. 12:04 ,

Se izdava ubav stan vo strog Centar na Prilep

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток