Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi Prilep | Продажба на novi stanovi od investitor, станови Прилеп, stan Prilep со пристапни цени само на Пазар3

Stanovi Prilep | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан во Прилеп. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: pazar3 stanovi Prilep, stan Prilep, najnovi oglasi za stanovi.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

01 апр. 20:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Прилеп

Stan vo strog centar na Prilep. Do stara carshija.

750 ЕУР

Број на соби: 3
11 мар. 09:32 Станови  ·  Прилеп

СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА

Број на соби: > 10
12 фев. 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Прилеп

Prilep. Stan od 78m2 do hotel "LIPA".

750 ЕУР

Број на соби: 3
22 ноем. 11:39 Станови  ·  Прилеп

Stanovi vo izgradba Inzenering Terakota

Број на соби: > 10
28 мар. 17:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Прилеп

Stan od 78m2 vednas do Hotel Lipa

58 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 ноем. 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Прилеп

Se izdava stanben prostor

Број на соби: 2
09 јул. 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Прилеп

Stanovi vo Prilep

Број на соби: 4
18 апр. 13:01 Станови  ·  Прилеп

Stan vo Prilep na 4 kat

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 апр. 00:39 Станови  ·  Прилеп

Novi stanovi vo Centarot na Prilep

650 ЕУР

Број на соби: 3
28 јан. 11:29 Станови  ·  Прилеп

Stan deloven prostor 57m2 vo centarot na Prilep

49 500 ЕУР

Број на соби: 2,5

Продажба на станови на Пазар3


Stanovi Prilep | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан. Независно дали продавате станови во Прилеп или околината нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: reklama5 stanovi Prilep, pazar3 stanovi Prilep, станови Прилеп, novi stanovi od investitor и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан.


Предности на купувањето станови во Прилеп


Доколку размислувате за купување на стан во Прилеп и пребарувате користејќи ги клучните зборови Stanovi Prilep, тогаш прочитајте ги следниве предности со кои ќе се соочите при самото купување и живеење во станови.
Прикладни цени - во споредба со градењето на куќи или пак со купување на куќи, трошоците за купување на станови се во голема мера помали од трошоците за куќи, а тоа значи дека би можеле да најдете стан по Ваша мера на одлични локации низ Прилеп.
Во истовреме, со оглед на фактот што би живееле во зграда, безбедноста ќе Ви биде далеку поголема од онаа во куќите, бидејќи во денешно време скоро во сите згради во Прилеп влезовите и околината е опремена со камери кои значително би ја зголемиле Вашата безбедност.


Пребарувај станови на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации