Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Halkidiki,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Halkidiki | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
16 апр. 21:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 21:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nea Marma Halkidiki stan od 80m2

189 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
03 апр. 20:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Каливес Халкидики Мезонета 111 м2

170 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
20 мар. 18:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Halkidiki Greqi Shitet apartament 104м2

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мар. 18:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 59m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 јан. 16:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

169 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
26 дек. 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
20 дек. 18:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Polihrono Halkidiki stan od 60m2

119 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
16 дек. 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nea Potidea Halkidiki stan od 95m2

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
01 дек. 20:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dionisiou Halkidiki stan od 60m2

135 099 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
16 ноем. 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nikiti Halkidiki stan od 85m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 ноем. 11:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalikratija Halkidiki stan od 48m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
07 ноем. 20:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kriopigi Halkidiki stan od 67m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 ноем. 20:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 40m2 Nea Kalikratija Halkidiki

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
07 ноем. 20:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalikratija Halkidiki stan od 58m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
24 септ. 20:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki kuka 90m2

135 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 90
06 авг. 09:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nea Potidea Halkidiki studio for Rent

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
21 јун. 00:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartment 40m2 for Rent in Kalives Halkidiki

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
20 јун. 06:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Super apartman Dionisiou Grcija 60m2 2 spalni

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
17 јун. 19:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam Kuka vo Gerakini Grcija 18Om2

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
29 мај 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman Dionisiou Muries 90m2 pogled na more

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 мај 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalitea Halkidiki stan od 90m2 so 3 sobi

165 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
28 фев. 11:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen plac so pogled na more Lutra 4010m2

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 фев. 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman vo Mola kaliva Grcija za sezona

4 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 дек. 19:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Odlicen apartman vo Siviri Grcija od 60m2

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
06 дек. 18:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka vo Nea Skioni Grcija so pogled na more

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
10 ноем. 20:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KUKA AFITOS GRCIJA 124m2 SO POGLED NA MORE

365 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 ноем. 23:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM KUKA VO PEFKOHORI GRCIJA 200m2

400 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
14 окт. 19:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman vo Nea Flogita Grcija 65m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 септ. 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

VILA VO SANI BEACH GRCIJA 200m2

1 250 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
01 септ. 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova kuka so pogled na more 140m2 Lutra Grcija

290 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
16 авг. 15:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Preubava nova kuka vo Nea Skioni Grcija 165m2 do more

450 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
27 апр. 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman vo Dionisiou Grcija 60m2

95 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 60
25 авг. 20:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PREUBAVA VILA VO METAMORFOZI GRCIJA NA 50m OD MORE

1 000 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 200
24 авг. 00:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

HOTEL POLIHRONO SO BEACH BAR NA PLAZA

3 000 000 ЕУР

Број на соби: > 10
15 јун. 16:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava luksuzen apartman vo Glogita Halkidiki

Број на соби: 3
26 јун. 23:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PREUBAVA MEZONETA VO GRCIJA MOLA KALIVA 100m2

1 900 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јан. 11:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman Flogita so pogled na more

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 јан. 11:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmani so kamin Grcija Halkidiki 55m2

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 окт. 20:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN VO NEA POTIDEA 56m2 NA 100m OD MORE

56 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
17 септ. 22:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN NEA PLAGIA GRCIJA 62m2 2 KAT BLIZU MORE

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 авг. 07:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golem izbor na kuki vo Halkidiki

Број на соби: 3
24 јул. 15:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

IZDAVAM VILA VO GRCIJA TRIGLIA 10m MORE 3 SPALNI

500 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јул. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN VO PRV RED POTIDEA GRCIJA 61m2 2 SPALNI

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 јул. 16:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN VO GRCIJA MUDANJA 80m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 јун. 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apartman vo Grcija

55 000 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Halkidiki | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации