Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mega,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mega | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 фев. 00:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

MEGA LUKSUZEN STAN

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
18 фев. 02:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

MEGA LUKS STAN

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
19 јун. 15:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva garsonjera vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
04 мај 03:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
24 мај 11:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na deloven prostor / stan

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
29 септ. 19:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Nov trosoben namesten stan vo Centar

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 септ. 19:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Nov namesten stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 септ. 18:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Nov namesten stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 авг. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen stan vo Micurin

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 мај 10:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Taftalidze

Број на соби: 3
01 апр. 10:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Atraktiven stan od 171 m2 vo Taftalidze

Број на соби: 3
16 апр. 10:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan vo Karpos kaj MIDA

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 јан. 14:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STAN VO GRADBA 46M2 AERODROM

1 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mega | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации