Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 28

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор pestani,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: pestani | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 јул. 15:59 ,

Apartman Aqua Blue

Број на соби: 2
Површина: 60
03 јул. 19:26 ,

Se iznajmuva stan vo Pestani

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
03 септ. 09:09 ,

Se iznajmuva apartman vo Pestani

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
14 авг. 13:26 ,

Stanovi vo Pestani

Број на соби: 3
13 авг. 17:51 ,

Stanovi vo Pestani

Број на соби: 3
11 јул. 13:44 ,

Povolno se izdava apartman vo zgrada

25 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
01 септ. 15:42 ,

Kompletno namesten stan vo Peštani

Број на соби: 2
29 јун. 08:28 ,

Se iznajmuva apartman vo Pestani

Број на соби: 1
Површина: 40
05 апр. 15:29 ,

Apartmani vo pestani Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 80
16 јул. 15:37 ,

Atraktiven apartman od 71m2 vo Pestani

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
13 јун. 21:45 ,

Se iznajmuva apartman od 58m2 vo Ohrid Pestani

45 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување pestani | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • pestani во категорија Станови
  • Pestani во категорија Соби
  • Pestani во категорија Кампинг возила
  • pestani во категорија Куќи/Вили
  • pestani во категорија Бараки и Гаражи
  • pestani во категорија Во странство
  • pestani во категорија Станови
  • Pestani во категорија Автомобили | Nissan | Terrano
  • pestani во категорија Бродови и Водни скутери
  • pestani во категорија Туризам и Настани

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации