Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор prevoz,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: prevoz | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Вчера 18:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 12:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
29 ноем. 09:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava opremen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
27 септ. 02:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava extra namesten trosoben stan vo Centar do klinicki

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
16 авг. 13:38 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
02 авг. 18:34 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva dvosoben stan vo centar samo za parovi

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
29 апр. 21:26 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva dvosoben stan vo centar samo za parovi

Број на соби: 2
11 фев. 14:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ODLICEN APARTMAN 210m2 VERINA

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
08 јул. 13:09 Станови  ·  Охрид

SE IZDAVA APARTMAN ZA PAROVI ILI FAMILIJA

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
16 мар. 11:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Odlicen dvosoben stan vo Pripor

46 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 јан. 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

ODLICEN NOV STAN CENTAR BUNJAKOVEC 80m2 2 SPALNI

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
15 мај 15:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Aerodrom so odlicna lokacija

Број на соби: 4
Површина: 90
02 мај 15:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Odlicen stan od 66m2 vo Butel

Број на соби: 3
25 окт. 07:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Aerodrom

79 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 јул. 07:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 90m2 vo Aerodrom

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
29 ноем. 14:16 Станови  ·  Охрид

Izdavam stan vo Centar 2min peski od carsija

Број на соби: 1
30 авг. 17:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

POVOLNO APARTMANI VO CENTAR NA SKOPJE PRESTOJ

Број на соби: 2
Површина: 60
15 авг. 10:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Iznajmuvam stan vo Skopje

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
22 јан. 16:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan na Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
07 јан. 16:19 Станови  ·  Неготино

Stan na dan-Banjica, Beograd

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
11 јул. 18:18 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan od 26m2 vo Centar

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување prevoz | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации