Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор prodavam,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: prodavam | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:29
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava stan / deloven prostor

1 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 18:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan / deloven prostor

Број на соби: 3
14 апр. 15:27
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan so preubav raspored

71 000 ЕУР

Број на соби: 4

Вчера 23:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 74m2 + potkrovje 30m2 vo Kisela Voda

83 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 17:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Stanovi vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:29
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava stan / deloven prostor

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 08:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam stan 66 m2 vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 апр. 15:27
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan so preubav raspored

71 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 апр. 01:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan Cair Aquaduct residence

Број на соби: 2
13 апр. 16:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan na ul.Leninova - Debar maalo

2 500 ЕУР

Број на соби: 3
13 апр. 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
12 апр. 19:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam stan od 33 m2

1 970 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 14:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Debar Maalo

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
12 апр. 13:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

PRODAVAM STAN 46M2 SO GARAZA KAJ KATOLICKA CRKVA

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vednash vselliv stan( so parking mesto)- Centar

93 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 апр. 18:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan / deloven prostor

Број на соби: 3
09 апр. 08:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан во Карпош 3 / Prodavam stan vo Karposh 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
09 апр. 05:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Dvosoben stan na 9Kat

850 ЕУР

Број на соби: 3
08 апр. 17:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan Kaj ZOIL

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
08 апр. 10:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
07 апр. 17:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Sopiste City View Condominium

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
07 апр. 00:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Banese e renovuar ne Cair afër Xhamisë së Çairit

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 апр. 18:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam 81m2 stan vo Novo Lisice sporti FFM

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 апр. 09:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

prodavam 1 kat so zaseben vlez

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
31 мар. 10:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar na prizemje so dvorno mesto

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 мар. 14:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

STAN VO DEBAR MAALO NA UL.RUZVELTOVA 49M2.

1 350 ЕУР

Број на соби: 1,5
24 мар. 14:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan blizu Ekonomskoto ucilistee

90 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 мар. 10:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam trosoben stan

1 ЕУР

Број на соби: 3
23 мар. 19:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam nov stan vo Karpos, Bardovci dupleks

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
23 мар. 13:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam nov stan

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 мар. 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Hipodrom 53m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 мар. 21:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN VO AERODROM

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 мар. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam trosoben stan vo Kozle so golem balkon

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 мар. 18:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Se prodava stan vo aerodrom 32 m2 Urban Garden

1 800 ЕУР

Број на соби: 1,5
14 мар. 10:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Dvosoben stan vo Gjorce Petrov

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
10 мар. 17:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam stan od 81m2 pozadi Kapitol

56 100 ЕУР

Број на соби: 3
07 мар. 00:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam stan 90m2 T.Pole

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
06 мар. 09:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam nov stan

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 мар. 21:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam stan od 81m2 pozadi Kapitol

56 100 ЕУР

Број на соби: 3
02 мар. 20:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam stan od 61m2 na 1 Kat

Број на соби: 3
28 фев. 16:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan 68m2 Gj Petrov ul Soc zora

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 14:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam 3 vselivi stanovi vo D.Maalo

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 09:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam stan vo strog centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
26 фев. 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan vo K.Voda

109 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 16:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 16:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Cetirisoben stan pozadi Univerzalna

2 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 фев. 14:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam stan

75 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 фев. 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam stan na Kliment Ohridski

Број на соби: 3
08 фев. 21:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam stan na odlicna lokacija, mala zgrada 20 stana

1 550 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување prodavam | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации