Македонски | Shqip | English |

Stan vo struga | Струга | Живеалишта | Станови


22 септ. 10:40 ,

Stan vo Struga na 100m od ezero

43 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 септ. 06:51 ,

SE PRODAVA STAN

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
09 септ. 11:41 ,

Stan vo Struga so pogled na ezero

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 авг. 00:46 ,

SE PRODAVA STAN VO STRUGA

22 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
09 јул. 19:41 ,

Se izdava dvosoben stan za turisti vo Struga

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
01 јун. 06:23 ,

Nov stan vo Struga

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 мај 14:05 ,

Banes Stan vo Struga

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 дек. 13:07 ,

STAN STANOVI VO STRUGA 49, 5

699 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
17 дек. 09:13 ,

Stan od 70m2 vo Struga

Број на соби: 3,5
Површина: 70
26 септ. 13:36 ,

Stan vo Struga od 80m2

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
19 септ. 06:52 ,

Stan od 117m2 vo centar na Struga

750 ЕУР

Број на соби: 5
15 септ. 10:12 ,

Stan od 60m2 vo Struga

Број на соби: 2,5
Површина: 60
30 јул. 08:44 ,

Stan od 97m2 vo Struga

Број на соби: 5
30 јун. 16:42 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2
26 јун. 12:57 ,

Banes Stan vo Struga

600 ЕУР

Број на соби: 4
23 јун. 20:30 ,

Stan od 40m2 vo Struga

Број на соби: 2
Површина: 40
08 јун. 06:54 ,

STAN VO STRUGA

65 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
22 мај 17:49 ,

STAN VO STRUGA

63 ЕУР

Број на соби: 3
18 мај 01:14 ,

Stan vo strogiot centar na Struga

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мај 16:21 ,

Stan vo strog centar na Struga

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 09:22 ,

Nov ureden stan od 160m2 vo Centarot na Struga

Број на соби: 5
Површина: 160
Кон почеток