Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan vo struga,по категорија Станови,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan vo struga | Сите | Станови | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 17:04 Станови , Струга

Se izdava stan vo Struga

Број на соби: 2
07 дек. 13:24 Станови , Струга

Premium stan od 83m2 vo Struga

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 дек. 10:41 Станови , Струга

Se prodava nov stan od 60m2 vo Struga

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
11 септ. 00:18 Станови , Струга

Se iznajmuva stan vo hotel Eurotel, Struga (pogled na ezero)

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
03 септ. 11:31 Агенција за недвижности Станови , Струга

SE PRODAVAAT 2 DVA FRIZERSKI SALONI i STAN

450 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 септ. 11:09 Агенција за недвижности Станови , Струга

STAN VO STAN VO STRUGA NA % min. OD PLAZA

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
03 септ. 10:57 Станови , Струга

KUPUVAM MAL STAN VO STRUGA

11 авг. 15:40 Станови , Струга

Nov stan so imoten list vo Struga

98 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 авг. 21:07 Станови , Струга

Se prodava garsonjera vo Struga

27 000 ЕУР

Број на соби: 1
15 јул. 11:26 Агенција за недвижности Станови , Струга

Banesa prej 76m2 ne qender

Број на соби: 3
26 јун. 21:57 Агенција за недвижности Станови , Струга

STAN NA RATI VO STRUGA

Број на соби: 2
26 јун. 21:57 Агенција за недвижности Станови , Струга

STAN NA RATI VO STRUGA

Број на соби: 2
24 јун. 11:44 Агенција за недвижности Станови , Струга

amerikan house

1 ЕУР

Број на соби: 6
23 јун. 21:42 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan na rati vo Struga

Број на соби: 1
19 јун. 00:07 Станови , Струга

Se izdava kompletno namesten stan

Број на соби: 2
13 јун. 09:26 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan na rati vo Struga

Број на соби: 2
07 јун. 16:32 Агенција за недвижности Станови , Струга

STAN NA RATI VO STRUGA

Број на соби: 2
01 јун. 06:18 Станови , Струга

Stan vo Struga pokraj ezero

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 мај 14:03 Станови , Струга

Stan vo centar na Struga

Број на соби: 3
15 мај 01:07 Станови , Струга

Stan vo Struga

57 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
07 мај 15:25 Станови , Струга

Stan vo Mislesevo

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
29 апр. 13:23 Станови , Струга

Stan vo Struga itno

Број на соби: 3
20 апр. 21:07 Станови , Струга

SE PRODAVA STAN VO STRUGA

Број на соби: 3
18 апр. 19:44 Станови , Струга

Stan vo Struga na odlicna lokacija

Број на соби: 1
09 апр. 12:10 Станови , Струга

Se iznajmuva stan vo Struga

Број на соби: 2
Површина: 30
16 мар. 01:13 Станови , Струга

Se bara Stan/Apartman

11 мар. 19:42 Станови , Струга

Namesten stan vo Struga

59 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 мар. 10:35 Станови , Струга

Jepet me qira banese e renovuar

Број на соби: 2
Површина: 60
26 окт. 12:37 Станови , Струга

Stan vo elitna naselba ezerski struga

1 000 МКД

Број на соби: 3
05 окт. 10:51 Станови , Струга

Stan vo Struga

Број на соби: 2
02 окт. 22:05 Станови , Струга

KUPUVAM STAN VO STRUGA

09 авг. 15:36 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan od 73m2 vo Struga

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 авг. 10:15 Станови , Струга

Stan vo Struga na odlicna lokacija nasproti plazata Akvarius

Број на соби: 4
06 јул. 09:58 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan od 67m2 vo Struga Ezerski Lozja

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јул. 09:28 Станови , Струга

Se iznajmuva stan za turisti

Број на соби: 3
03 јул. 21:41 Станови , Струга

Se izdava stan vo struga

Број на соби: 2
02 мај 17:59 Станови , Струга

Stan vo Struga

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
11 апр. 01:30 Станови , Струга

Namesten stan od 40m2 vo Struga

31 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
09 апр. 23:53 Станови , Струга

Stan vo Struga 80m2 vo centarot na gradot

Број на соби: 3
Површина: 80
04 апр. 22:56 Станови , Струга

Stan vo naselba Ezerski Lozja

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
26 мар. 13:37 Агенција за недвижности Станови , Струга

Jepet me qera banes ne Strug

Број на соби: 3
Површина: 70
23 фев. 22:15 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan na prv kat vo Struga

Број на соби: 2,5
18 фев. 03:51 Станови , Струга

Se kupuva stan vo Struga do 30m2

17 фев. 14:22 Агенција за недвижности Станови , Струга

Banese te rruga e Gjyqit

Број на соби: 3
28 ноем. 14:20 Станови , Струга

Stan vo Struga

22 ноем. 18:19 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stanovi vo gradba od 41m2 do 109m2 vo Struga

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 ноем. 16:14 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan od 63m2 vo Struga

53 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan vo struga | Сите | Станови | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации