Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:43 Станови , Струмица

Трисобен Стан 78m2 Први спрат!

76 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 10:44
Линк
Станови , Струмица

Се издава нов и луксузен стан

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 09:09
Линк
Станови , Струмица

Се издава нов и луксузен стан

Број на соби: 3
Површина: 80
27 ноем. 19:07 Станови , Струмица

Se izdava stan vo strog centar na gradot

Број на соби: 2
Површина: 50
06 ноем. 08:26 Станови , Струмица

Се издава комплетно наместен стан во Струмица

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
28 окт. 21:40 Станови , Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

78 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
27 окт. 13:02 Станови , Струмица

Se izdavaat kompletno uredeni stanovi kratok i dolg prestoj

Број на соби: 3
Површина: 70
26 окт. 11:20 Станови , Струмица

Se izdava novo renoviran stan

220 МКД / месечно

Број на соби: 2
10 окт. 14:58 Станови , Струмица

Се изнајмува стан

Број на соби: 3
Површина: 60
10 окт. 14:51 Станови , Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 5
04 окт. 19:06 Станови , Струмица

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 септ. 17:08 Станови , Струмица

Се издава стан во Струмица

Број на соби: 3
25 септ. 14:40 Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 16:12 Станови , Струмица

СЕ ИЗДАВА СТАН

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 септ. 20:38 Станови , Струмица

Se izdava nov nevseluvan stan, kompletno opremen

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
06 септ. 17:25 Станови , Струмица

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Број на соби: 2,5
Површина: 90
06 септ. 01:58 Станови , Струмица

Se izdava pod kirija

Број на соби: 2,5
04 септ. 23:48 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
25 авг. 23:47 Станови , Струмица

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 авг. 22:24 Станови , Струмица

Apartment33

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
18 авг. 22:01 Станови , Струмица

Se prodava nov opremen stan vo strumica

Број на соби: 3
30 јул. 13:32 Станови , Струмица

се издава двособен стан во куќа

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
07 јул. 10:12 Станови , Струмица

Se izdava opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 јул. 08:27 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

Број на соби: 4
06 јул. 17:48 Станови , Струмица

Нов луксузен стан од 109м2 во зграда Manhattan

1 ЕУР

Број на соби: 4
04 јул. 18:32 Станови , Струмица

Luxuzni Stanovi Apartmani na prekrasni lokacii

Број на соби: 2,5
29 јун. 17:28 Станови , Струмица

Se izdava

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
14 јун. 22:07 Станови , Струмица

Se iznajmuva stan vo centar na Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 јун. 05:49 Агенција за недвижности Станови , Струмица

Stan 107m2 na 4 kat

820 ЕУР

Број на соби: 4
06 јун. 10:49 Станови , Струмица

Kompletno moderno namesten stan

Број на соби: 2
05 јун. 15:25 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

98 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 мај 10:46 Станови , Струмица

Se izdava stan pod kirija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 15:33 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 мај 05:17 Станови , Струмица

Se prodava stan - Dupleks vo Strumica

1 ЕУР

Број на соби: 3
26 апр. 11:49 Станови , Струмица

Dva stana 101m2 i 103m2

Број на соби: 4
23 апр. 09:09 Станови , Струмица

Stan vo strog centar

Број на соби: 5
18 апр. 17:58 Станови , Струмица

Se izdava stan vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
10 апр. 22:46 Станови , Струмица

Se izdava celosno opremen dvosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 мар. 09:19 Станови , Струмица

Stan 87m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мар. 20:30 Станови , Струмица

Prodazba na stan

95 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации