Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Викендици | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Викендици,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Викендици | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 18:02
Линк
Викендици  ·  Охрид

Ljubanista Apartmani na 100m od ezero

15 апр. 12:15
Линк
Викендици  ·  Охрид

Samostojna vikendica na 100m od ezero


Денес 18:02 Викендици  ·  Охрид

Ljubanista Apartmani na 100m od ezero

18 апр. 14:58 Викендици  ·  Охрид

Se izdava vikendicka vo Ljubanista - Ohrid

150 ЕУР / дневно

Онлајн
15 апр. 12:15 Викендици  ·  Охрид

Samostojna vikendica na 100m od ezero

14 апр. 12:58 Викендици  ·  Охрид

Apartman vo Ljubanista, Ohrid

2 400 МКД / дневно

04 апр. 02:23 Викендици  ·  Охрид

Apartment Mac Ohrid

30 ЕУР / дневно

25 фев. 17:36 Викендици  ·  Охрид

Се продава викенд куќа во Пештани, 70m2, наместена

60 000 ЕУР Намалена цена

16 дек. 11:27 Викендици  ·  Охрид

SE PRODAVA MONTAZHNA KUKJA

28 ноем. 22:10 Агенција за недвижности Викендици  ·  Охрид

vikendica

35 000 ЕУР

24 авг. 10:51 Викендици  ·  Охрид

Apartmani vo Ljubanista

31 јул. 11:49 Викендици  ·  Охрид

Se iznajmuva vila vo Ljubanista

13 јул. 18:09 Викендици  ·  Охрид

Se izdava vikendicka vo Ljubanishta

07 јул. 14:07 Викендици  ·  Охрид

Se izdava apartman so prikolka vo kamp Andon Dukov Ohrid

03 јул. 16:10 Викендици  ·  Охрид

Продавам плац со викендица Горица

180 ЕУР

25 јун. 21:59 Викендици  ·  Охрид

Се издава камп прилока

07 мај 16:54 Викендици  ·  Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista

18 ноем. 11:05 Викендици  ·  Охрид

Викендица на само 4.5км од центарот на Охрид

60 ЕУР / дневно

05 авг. 11:25 Викендици  ·  Охрид

Vikendica vo Ohrid selo Openica

04 авг. 09:26 Викендици  ·  Охрид

Vikendica vo Ljubanista na 100m od ezero

40 ЕУР / дневно

15 јул. 21:13 Викендици  ·  Охрид

Kuka vo Trpejca

170 ЕУР

13 јул. 11:11 Викендици  ·  Охрид

Kuka vo Trpejca

10 јул. 08:47 Викендици  ·  Охрид

Se izdava kamp apartman

02 јул. 12:14 Викендици  ·  Охрид

Se izdava Vila Silva vo Ohrid

07 јун. 10:41 Викендици  ·  Охрид

44 Vila apartmani vo centarot na Ohird

03 јун. 10:36 Викендици  ·  Охрид

Апартмани во кампот Андон Дуков

1 300 МКД / дневно

26 мај 16:20 Викендици  ·  Охрид

Kamp kontejner

2 000 ЕУР

23 мај 12:46 Викендици  ·  Охрид

Se izdava kamp prikolka

800 МКД / дневно

11 апр. 08:37 Викендици  ·  Охрид

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

24 авг. 13:56 Викендици  ·  Охрид

Se izdava vikendica vo Ljubanista

2 600 МКД

20 авг. 00:11 Викендици  ·  Охрид

Камп место во Охрид

9 900 ЕУР

01 јул. 06:29 Викендици  ·  Охрид

Se izdava etno apartman vo Ohrid

30 мар. 10:38 Викендици  ·  Охрид  ·  Дебарца

Pprodavam

8 500 ЕУР

04 фев. 10:57 Викендици  ·  Охрид

Dva placa vo Ohridsko Raca

15 авг. 12:03 Викендици  ·  Охрид

Se iznajmuva prikolka prv red OHRID Andon Dukov

1 200 МКД / месечно

13 јул. 14:22 Викендици  ·  Охрид

Se izdavaat kamp prikolki

1 200 МКД / дневно

05 јул. 14:37 Викендици  ·  Охрид

se izdava apartman nad hotel granit

1 500 МКД / месечно

28 апр. 12:28 Викендици  ·  Охрид

Se prodava Kamp Prikolka vo Elesec

21 фев. 20:42 Викендици  ·  Охрид

Apartman vo selo Ljubanista

09 фев. 20:24 Викендици  ·  Охрид

Plac od 500m2 vo Ohrid

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Викендици на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Викендици | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации