Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 145 cena po dogovor

Shitet nga: berguzel 22 Nën 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 145
Prodavam kola cena po dogovor
Leaflet
Në fillim