Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Shitet nga: Abdullah okumus 22 Nën 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 159
Fully functional. Leather seats and etc.
Комплетно функционален. Кожни седишта и др.
Abdullah okumus
078767621
Leaflet
Në fillim