Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 2
Alfa Romeo , 78
Audi , 504
Bentley , 2
BMW , 504
Chevrolet , 40
Chrysler , 15
Citroën , 154
Corvette , 1
Dacia , 11
Daewoo , 34
Daihatsu , 2
DeTomaso , 1
Dodge , 5
Fiat , 166
Ford , 272
GMC , 1
Honda , 28
Hummer , 1
Hyundai , 56
Isuzu , 1
Jaguar , 5
Jeep , 21
Kia , 32
Lada , 17
Lancia , 16
Land Rover , 35
Landwind , 1
Lexus , 3
Maserati , 1
Maybach , 3
Mazda , 35
MG , 2
MINI , 17
Mitsubishi , 22
Nissan , 63
Opel , 508
Peugeot , 274
Porsche , 11
Renault , 238
Rover , 8
Saab , 1
Seat , 200
Škoda , 57
Smart , 15
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 24
Toyota , 60
VW Volkswagen , 1206
Volvo , 24
Yugo , 20
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:58 ,

Se Prodava Mercedes CLA 200

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:18 ,

BMW 530

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Audi A5 Sportback

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:33 ,

Audi A4 2.7 TDI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:30 ,

BMW 316i

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:18 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 85KS AUTOMATIC 2014/2015G

7 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:18 Shitorja ,

Alfa Romeo Stelvio Q4 4x4 2.2 dizel 190ks premium

39 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:10 ,

Renault Megane vo odlicna sostojba

5 650 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 Shitorja ,

Toyota Corolla 1.4D 4D 90ks terra 2014

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:58 Shitorja ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI 150KS TREND 2015G VOZILO OD LIZING

12 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:46 Shitorja ,

Toyota Corolla 1.4D 4D 90ks terra 2014

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:37 Shitorja ,

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS STYLE 2018G

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 21:33 Shitorja ,

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS STYLE 2018G

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 21:17 ,

BMW 523i

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 disel 2008

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:35 ,

Audi a5 3.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 DCI 81kw 2010 6 brzini

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:46 Shitorja ,

Renault Megane 3 1.5 dci 106ks 6 Brzini 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 DCI 81kw 2010 6 brzini

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:42 ,

BMW 120 D

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 ,

BMW 730

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:48 ,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI quattro 3xS-Line

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:26 ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:04 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 320cdi servisirana unikat

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 Shitorja ,

Mercedes CLS 320cdi,servis do shtravche, UNIKAT e kolata

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 Shitorja ,

Citroen Grand Picasso dizel sedum sedista mozna i zamena

5 399 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:20 Shitorja ,

Bmw 118 D klimatronik 5 vrati 2008

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:13 Shitorja ,

BMW 118 D KLIMATRONIK 5VRATI-08

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:29 ,

Audi a6 3.0 tdi qwatro 245ps

19 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:56 ,

Skoda Fabia 1.2 plin neuvezuvana

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:42 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:18 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:08 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2016 neuvezen

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 11:59 ,

Bmw Coupe 320

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:57 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 2016 god NE UVEZEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 10:59 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4CRDI edinstven vo MK 2011

4 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 ,

Kia Ceed

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:47 ,

Opel Meriva 1.7CDTI 74kw 2004

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:44 ,

Opel Meriva 1.7CDTI 74kw 2004

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:14 Shitorja ,

Alfa 155

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:11 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione