Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 1.9tdi 90ks -00 EKSTRA

0 EUR

Shitet nga: Audi 20 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava audi a3 1.9tdi 90ks vo super sostojba. Napraven kompleten servis,novi gumi, registrirano...FUll OPREMAA...CENA PO DOGOVOR....PROMOCIJAA.....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione