Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A3 1.9 TDI -97

3 000 EUR

Shitet nga: darko 07 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
se prodava audi A3 vo odlicna sostojba,
registrirana do 17.05.2015 godina
1.9 tdi 66kw
klimatronik,
soncevkrov
greaci na sedista
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione