Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 2.0 S-LINE -08

Shitet nga: Audi 08 Gush 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Full full
Registriran
Zelen karton
Servisiran full
Za poveqe informaci
Kontak t.l 070602947
Leaflet
Në fillim