Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 EUR

Shitet nga: Dzole 01 Pri 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi a4 17ki bandasi klimatronik napaven komplet servis komandi na volan registriran so zelen karton. Bez zameni.
Në fillim