Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5

18 800 EUR

Shitet nga: Mensur 04 Nën 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Kolata e full oprema, so staklen krov kolata e ekstra opremena za americko trziste.
Quattro 2.0tfsi

070219285
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione