Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI TT ODLICNA SOSTOJBA

Shitet nga: Jovan 16 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
/
TT
Modeli
TT
SE PRODAVA AUDI TT VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTIRANO CELA GODINA SO NAPRAVEN REDOVEN SERVIS
Leaflet
Në fillim