Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

3 000 EUR

Shitet nga: Rexho 13 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Fiat punto multijet 1.3 dizel Registriran na 25.12.2019 i zelen karton so originallni 135600 km kollata e fabrika so mala potrošuvačka prv gazda sum merakliski odrzuvana. kolata proverka moze so vaša odluka kade sakate go prodavam poradi zaminuvanje u stranstvo.
Leaflet
Në fillim