Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto

1 699 EUR

Shitet nga: Елена Савеска 14 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Се продава Fiat Punto купено од Аутомобиле Ск, прв сопственик, пред 3 месеци направен е поголем сервис сменет ребраст каиш затегач и водна пумпа, моторно масло, стегната предница нови вилушки, 4 Monroe амортизери и буфери на амортизери со 3 години гаранција, сменет заден трап, променети добоши и гуртни- назад, и нови дискови и плочки напред, сменети NGK кабли и свеќици, едноставно колата е топ, регистрирана цела година, ентериер совршен, нови гуми итн.
Елена Савеска
078281098
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione