Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT GRANDE PUNTO NOVO

Shitet nga: Punto 27 Qer 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
-Euro 4
-Нов увоз
-1.2 бензин
-86898км
-Клима
-Сервисна книшка
-ABS
-Серво(City)
-Airbag
-ЕPS
-Алум.бандажи
-Електр. на стакла
-Центр. брави
-2 ориг. клуча
-CD радио
-Нови гуми
-Халогенки
-Мултифункционален волан(команди)
-Кожен волан
-Фабричка боја
-Една сопственичка
-Колата е увезена од Италија одлично сочувана(како нова) на малку км оргинални 86898км.
-Одлично сочуван нов ентериер,одличен мотор 1.2 бензин 8 вентила,многу економичен и ефтин за одрзување.
-Колата е нов увоз и е купена од прва сопственичка Provasi Nadia род.18.02.1954год. Милано
-Платено се комплет до регистрација
-Ценети купувачи повелете видете и купете си го навистина убавото Grande Punto!!!
Leaflet
Në fillim