Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Orion -92

800 EUR

Shitet nga: Boban 14 Gush 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Orion
Vo ispravna sostojba ne registriran
Leaflet
Në fillim