Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HONDA CRV 2.2 DIZEL LUXERY

8 999 EUR

9 999 EUR

Shitet nga: VASE 10 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR-V
HONDA CRV 2.2 DIZEL LUXERY 2007G KOMPLETNO OPREMEN OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN
OPREMA
KOZEN SALON
AVTOMATKA DIGITALNA KLIAM
AL.BANDAZI
METALIK
EL.STAKLA
PATEN KOMPJUTER
PANORAMA SONCEV KROV
4 NOVI ZIMSKI GUMI
NAPRAVEN GOLEM SERVIS...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione