Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JAGUAR X-Type 2.2 diesel

Shitet nga: Zuli 21 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2006
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Maqedonase
Ngjyra
E gjelbër
Komuna
Kumanovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Se prodava Jaguar x-type so najvisoko nivo na oprema. Registriran e do 12 mesec 2017g.
Moze i zamena
Leaflet
Në fillim