Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 6 2.0 dizel -04

-

3 900 EUR

Shitet nga: Turhan 06 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
6
Se prodava Mazda 2.0 disel..full oprema....ksenon,16 air bag,8 bosse zvučnici so sub bufer,navigacia,vebasto grianje,koža,sedišta so greači,novi gumi,registracija,zelen karton...
Leaflet
Në fillim