Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Mazda 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mazda 6 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:19 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

Mazda 6 2.0 Disel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 09:05 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

MAZDA 6 2.2CD 129KS. 6 BRZINI (EXCLUSIVE)

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:40 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Centar

Mazda 6 - 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 16:43 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shtip

Se prodava mazda 6 karavan

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 23:11 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam avtomobil Mazda 6

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 00:06 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Strumicë

Mazda 6 limuzina 2.2d euro 6

7 900 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:59 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Berovë

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:15 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Ilinden

MAZDA 6 2004 GODINA

1 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:21 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Kërçovë

Mazda 2.2D Automatik

9 800 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 09:22 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup

SE PRODAVA MAZDA

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 20:01 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mazda 6 2.0 dizel-2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 20:00 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mazda 6 2.0 dizel-2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 15:37 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Dellçevë

Mazda 6 2.0 D

1 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 22:02 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Мазда 6 од прв сопственик SKYACTIV 175ks i-ELOOP

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 06:16 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava mazda 6 2005 dizel 2.0 fr

2 000 EUR

08 Dhj 17:05 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Mazda 6 2.0 d 2006 ����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 02:33 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 6 benzin -plin

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 13:48 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Kavadar

Se prodava Mazda 6

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:00 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Centar

mazda 6

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 23:58 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Mazda 6 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 01:56 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 10:47 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Mazda 6 2.2td sky activ full oprema

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Sht 23:34 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Mazda 6 2.2 Skycruise Diesel - Automatic - 175 hp - 157.33

17 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 11:26 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Mazda 6 prv sopstvenik kupena vo Star Motors Skopje

25 599 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 10:34 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shtip

Се продава Мазда 6 дизел

6 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 14:24 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mazda 6 dizel 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 19:46 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

MAZDA

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 08:01 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shtip

Се продава

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 17:08 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

Mazda 6 2.2d 2009g uvezena od ch����

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:17 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mazda 6 top socuvana

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:07 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Strumicë

2009 Mazda 6 - 2.2 MZR CD 125ks sedan

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:02 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 6

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Jan 22:08 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Vinicë

Се продава Mazda 6 на BG таблици

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:07 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Dellçevë

Mazda 6 2.0 diesel 07/08

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 04:01 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mazda 6 dizel 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 05:39 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Mazda 6

2 890 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 05:39 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Mazda 6

2 890 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 00:08 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

mazda 2.0 disel 16v

1 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 06:13 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mazda 6 ITNO!!! polovno!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 05:57 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ITNO!!!! MAZDA 6 2004 GOD

129 000 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 16:01 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

MAZDA 6 2.0D 140KS. 6BRZINI (EXCLUSIVE)

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 00:48 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shtip

MAZDA 6 REGISTRIRANA CELA GODINA

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 12:28 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

mazda 6

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 14:00 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Manastir

Mazda 6

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 08:15 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Gostivar

MAZDA 6 D. MOŹE ZAMENA SO GOLF 6 7

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 19:57 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

SE PRODAVA ILI MENUVA

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 12:15 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam mazda 6 2010godina 2,2

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 15:54 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MAZDA 6 2.0 108 kw - МАЗДА 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 15:10 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Mazda 6 2.0 td 89kw moze i zamena za pomalo vozilo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mazda 6 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione