Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 230 2.3 -99

3 000 EUR

Shitet nga: Muarem 27 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Kolata e vo super sostojba
Ima sve od opremata alluminski bandasi.
VREDI DA SE VIDI.
Z
Leaflet
Në fillim