Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 2
Alfa Romeo , 1218
Audi , 6618
BAIC , 1
BMW , 6548
Cadillac , 2
Chevrolet , 347
Chrysler , 124
Citroën , 2406
Corvette , 2
Dacia , 87
Daewoo , 443
Daihatsu , 59
Dodge , 55
Fiat , 2852
Ford , 3880
Honda , 447
Hummer , 3
Hyundai , 849
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 104
Jeep , 249
Kia , 496
Lada , 129
Lancia , 155
Land Rover , 409
Lexus , 31
Lincoln , 9
Maserati , 3
Mazda , 681
Mercedes-Benz , 8279
MG , 1
MINI , 295
Mitsubishi , 343
Nissan , 627
Opel , 7791
Peugeot , 3841
Piaggio , 4
Pontiac , 3
Porsche , 133
Proton , 2
Renault , 3714
Rover , 221
Saab , 60
Seat , 2257
Škoda , 765
Smart , 160
Ssangyong , 79
Subaru , 36
Suzuki , 226
Tata , 5
Toyota , 703
Triumph , 3
TVR , 1
UAZ , 5
VW Volkswagen , 14366
Volvo , 363
Wartburg , 3
Yugo , 79
Zastava , 42

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 03:49
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0 D, 240 ks

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
16 Pri 18:37
Линк
Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Kumanovë

Honda Jazz 1.2 benzin 57kw SWISS STAKLO CUVANO

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 15:38
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q3 2.0 TDI 143KS 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:03 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio Grandtour 1.5 2017

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Tetovë

Peugeot Expert 2006g 1.9d

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup

Se prodava pezo 1.4 benzin

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam audi a3

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN/PLIN 2004 Full oprema

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 6 1.6 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 ks 2013 Godina

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Shkup

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Suzuki Swift 2017

8 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:36 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 900 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES C220 CDI 170KS AVANTGARDE 2011 AUTO RISTESKI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 2.0 DCI 160 AUTOM INTENS 2019 AUTO RISTESKI

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:29 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 STYLE BUSINESS 2020 AUTO RISTESKI

15 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C5 2.0 HDI 136 KS FUL OPREMA 2008 AUTO RISTESKI

5 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5DCI FACELIFT 2011G ODLICEN PERFEKT AUTO

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 4MOTION AVYOMATIK NAVI KOZHA PERFEKT AUTO

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA COROLA 1.4 D4D AVTOMATIK 66KW ODLICNA PERFEKT AUTO

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:17 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Bmw 316i / WV Beetle Buba

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup  ·  Butel

PORSCHE CAYENNE 3.0d(245Ps) 2013 "PANORAMA" Naj FULL OPREMA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW 320D 184KS X-DRIVE AVTOMATIK 2013G NOVO PERFEKT AUTO

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes ML 320 CDI 4-Matic 2008 Godina 7G Tronic Menjac ��

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Kriva Pallankë

RENAULT GRAND SCENIC 1.5DCI 7SEDISTA 2011G PERFEKT AUTO

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes E 350 CDI 7G-Tronic "Avantgarde" Ekstra Socuvan

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

AUDI 3.0TDI QUATRO 240KS AVTOMATIK F-1 NOVO PERFEKT AUTO

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kriva Pallankë

VW TOURAEG 3.0TDI 245KS AVTOMATIK NAVI KOZHA PERFEKT AUTO

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Shkup  ·  Butel

BMW F10 3.0d 204 Ps "8G-Menjac Automatik" 2011 Godina "TOPP

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Strugë

Opel zafira

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.2I 60KW NA 140.000KM 09G PERFEKT AUTO

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:59 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI BIZNIS AVTO MIRO

16 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:53 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peugeot 307 2.0 hdi 2005g registrirano ful opremeno

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes-Benz E280 CDI 4MATIC 5G-TRONIC

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLKSWAGEN GOLF V UNITED 1.9TDI 77KW 2007 GODINA FULL OPREMA

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 7 dizel 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 125KS 12.2011 GODINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, FULL OPREMA

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio IV 1.5dci(90hp),Swiss Edition-Full Oprema-����

7 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.2mpi (60hp)TRENDLINE-11g.

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:01
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW ARTEON 2.0-TDI(240hp)Bi-Turbo(4motion)*DSG"18g.����

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:50 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ASTRA 1.6 2005 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ORLANDO 1.8 2013 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:18 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA COROLLA 1.4 DIZEL 90 KS 05 GOD AUTOMATIC FULL

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione