Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Vito 110 cdi

0 MKD

Shitet nga: Dejan 27 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Viano
Vito 110cdi 8+1
2002 god. Nov uvoz.
Registrirano do 20/9/2017
Smenet kais vodna pumpa akomulator
Gumi 90% zimski
Leaflet
Në fillim