Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Ohër

Alfa Romeo , 29
Audi , 139
BMW , 155
Chevrolet , 25
Chrysler , 5
Citroën , 75
Dacia , 8
Daewoo , 24
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Fiat , 87
Ford , 132
Honda , 10
Hummer , 1
Hyundai , 39
Jaguar , 14
Jeep , 13
Kia , 23
Lada , 36
Lancia , 5
Land Rover , 17
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 24
MINI , 17
Nissan , 21
Opel , 226
Peugeot , 151
Piaggio , 1
Porsche , 10
Renault , 132
Rover , 9
Saab , 3
Seat , 28
Škoda , 24
Smart , 10
Ssangyong , 2
Suzuki , 17
Tata , 1
Toyota , 21
UAZ , 3
Volvo , 17
Yugo , 31
Zastava , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Mar 09:55
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 14:33
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ohër

SE PRODAVA PORCHE CAYENNE COUPE PLATINUM EDICION

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Pri 13:26
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Ohër

Mercedes-Benz B 200 CDI

14 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

Nissan Qashqai 1.6 dCi (131 Hp) Panorama, Navi

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium 4x4 Automatic

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi

12 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:44 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS PANORAMA PDC - 10.MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:59 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ohër

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Ohër

Се продава Peugeot 307 1.4 HDI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 03:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

Se prodava Opel Corsa 1.0 so defekt motor 1.100 evra

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 18:58 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 16:50 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 16:46 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ohër

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 14:33 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ohër

SE PRODAVA PORCHE CAYENNE COUPE PLATINUM EDICION

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Pri 10:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Ohër

MERCEDES E 320 CDI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Ohër

Peugeot 5008 2.0 HDi automatic 7 седишта

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL Corsa 1.4

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Ohër

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Ohër

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 sedista

9 900 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 13:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ohër

Opel Insignia Grand Sport Innovation 2.0 CDTi АТ8

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 13:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 13:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:38 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 530D 2011

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ohër

Peugeot 308 1.6 HDi 120 ks, 2016 god.

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 13:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Ohër

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Ohër

Peugeot 2008 1.2vti

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:32 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Ohër

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Ohër

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 13:29 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Ohër

Mercedes-Benz A-Klasse A 180 CDI AUTOMATIC

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Ohër

PEUGEOT 208 PureTech 1.2i SST

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Ohër

Peugeot 3008 1.6 Hdi automatic

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Ohër

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 13:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Ohër

Mercedes-Benz B 200 CDI

14 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

AUDI A5 2.0 TDI 190 KS 3X S-LINE MATRIX DIGITAL - 20.MT Auto

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 10:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Ohër

Mercedes C 200 cdi w 204 - Reg..Garaziran

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 19:28 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

6 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 16:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione