Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra 2.0 jaka kola odlicna sostojba -98

2 200 EUR

Shitet nga: Emin 11 Dhj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
-Full oprema
-Klima(elektronska)
-Zimski gomi(Sava novi)
-Tempomat
-Smestuvanje na vollan
-Shibedak
-100kw (136 ks)
Leaflet
Në fillim