Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL ZAFIRA 2.0DTI 101KS EKSTRA -02

0 EUR

Shitet nga: OPEL 07 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
PRODAVAM
-OPEL ZAFIRA 2.0DTI 2002g PRVA REG.2006
-OPEL ZAFIRA 2.0DTI 2002g PRVA REG 2003
-OPEL ZAFIRA 2.0DTI 2001g
-FIAT CROMA 1.9JTD 2005g
-FIAT STILO 1.9 JTD 2003G
-FORD FIESTA 1.8TDDI 2001g PRVA REG 2002
-RENAULT MEGANE 1.9 DCI 2003g
-RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2003g
-EKSTRA CENI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione